ידידים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של פסטיבל ה-Music Makers.

כמה מהכוכבים הבולטים של חיי המוסיקה הקלאסית כיום יחברו יחד לסדרת קונצרטים מלהיבים בישראל. אנו גאים לקבל את פניהם של נגנית הוויולה הנודעת טביאה צימרמן, הצ'לן הגרמני-קנדי יוהנס מוזר, נגן הקונטרבס ההולנדי ניק דה חרוט והפסנתרן אלסיו באקס, זוכה תחרות לידס. יחד עם מנהלי הפסטיבל, הכנר ואדים גלוזמן והפסנתרנית אנג'לה יופה, הם יבצעו פנינים מספרות המוסיקה הקאמרית: מדבוז'ק עד שוסטקוביץ' ומרוסיני עד מנואל דה פליה, ובמיוחד חמישיית "דג השמך" האהובה של שוברט.

לכם, הקהל, תהיה הזדמנות מיוחדת לפגוש את האמנים לאחר הקונצרט לשיחה לא מעונבת של שאלות ותשובות, להיות נוכחים באירועים, על הבמה ומחוצה לה, שיחשפו מידע על אודות חייהם המיוחדים של אמני קונצרטים בימינו, ולחגוג בחברתם את ערב השנה החדשה של 2019.

Music Makers מקיימים בעשור האחרון את פסטיבל North Shore למוסיקה קאמרית בשיקגו, שבו העניקו לעשרות כשרונות צעירים מרחבי העולם מלגות והזדמנויות להופיע על הבמה באמצעות קרן המלגות על שם ארקדי פומין (Arkady Fomin). עתה אנו מכריזים בשמחה ובציפייה על פתיחת פסטיבל אמני המוסיקה ישראל המתארח בקשת אילון.

תודותינו למרכז הבינלאומי למוסיקה קשת אילון ולמנהלו גלעד שיבא, וכן למגזין אופוס ולמנהלו אלכסנדר ברנשטיין על עזרתם הרבה בגיוס תרומות, בהפקת האירוע ובאירוחו.

לפרטים נוספים על הפסטיבל, האמנים והאירועים, לרכישת כרטיסים וחבילות VIP או לתרומת תמיכה בפסטיבל (הניתנת לזיכוי ממס), אתם מוזמנים לגלוש באתר שלנו ולחקור את כל המידע שבו, או ליצור עמנו קשר בדוא"ל office@nscmf.org.

בואו והצטרפו למשפחת Music Makers ישראל!

מצפים לראותכם בקהל מאזינינו!

שלכם,

Vadim Gluzman
מנהל אמנותי

Angela Yoffe
מנהלת הפסטיבל